پرش به محتوا

NSS Podcast

The Next Step Show podcast known as NSS podcast is a seasonal podcast about entrepreneurship and startups, established and hosted by Entrepreneur and Strategist Amir Sed in California.
در مجموعه پادکستهای The Next Step Show (NSS)ما در تلاشیم تا با به اشتراک گذاری تجربیات و راه حل های اجرایی سایر کارآفرینان و سرمایه گذاران مانند یک فانوس دریایی مسیر در پیش رو را برایتان روشن کنیم تا بتوانید یک قدم به آرزویتان نزدیک تر شوید.

به بخش فارسی پادکست The Next Step Show خوش آمدید.

The Next Step Show (NSS) پادکستی است برای فارسی زبانان سراسر دنیا که به موضوع چگونگی شکل گیری و راه اندازی استارتاپها می پردازد. به همین منظور به سراغ صاحب نظران و فعالان حوزه کارآفرینی درسراسر دنیا می رویم تا در هر مرحله از این سفر پر ماجرا از آنها یادبگیریم که به چه شکل ایده های خود را به یک فرصت کسب و کار (استارتاپ) تبدیل کنیم. در این برنامه نه تنها رویکردهای بیزنسی مورد بحث و بررسی قرار میگیرد بلکه مباحث مربوط به حوزه مدیریت، رهبری و روانشناسی کارآفرینی به دقت مورد توجه قرار خواهد گرفت. برنامه The Next Step Show توسط شرکت BlueBirds Group در جنوب کالیفرنیا راه اندازی شده و به هیچ سازمان و نهاد سیاسی، امنیتی و یا مذهبی در هیچ جای دنیا وابسته نمیباشد ومستقلا توسط مدیریت این مجموعه هدایت میشود.

آخرین اپیزود در حال پخش و معرفی برنامه آینده

اپیزود آینده

بررسی مدلهای سرمایه گذاری در بیستمین اپیزود از فصل سه
بررسی مدلهای سرمایه گذاری در بیستمین اپیزود از فصل سه

اپیزود ۱۹- از گروه مدیریت اجرایی

مدیریت مالی استارتاپها با همراهی زهرا بغدادی در اپیزود نوزده  از فصل سه.
اپیزود ۱۹- روشهای ارزش‌گذاری و چگونگی تأمین منابع مالی استارتاپها
NSS Podcast (The Next Step Show) Directed and hosted by Amir Sed.
The Next Step Show (NSS-Podcast)

شما میتوانید علاوه بر همین وبسایت شنونده تمام اپیزودها از طریق اپلیکیشنهای زیر باشید


فرم نظر سنجی


ارتباط با ما

ارتباط با مدیریت:
Amir@thenextstepshow.com

ارتباط با بخش بازرگانی:
info@thenextstepshow.com